نتایج جستجو برای عبارت :

مطالعه هدفمند و کتابخوانی

خب این درس اول علوم دبستانه :)))
اما چند تا سؤال
اولین هدف معلم چیه؟
کتاب خوب چه کتابیه؟
خب فعلا اونا را ول کنید یه سؤال دیگه
دانمشند کیه؟
خب دانشمند کسیه که دانش را میمنده! نه؟
اون طور که از ظاهر امر پیداست مهمترین کار دانشمند مطالعه است. اما نه اون مطالعه، انواع و اقسام مطالعه
مطالعه به کمک کتاب، مطالعه به کمک معلم، مطالعه به کمک مشاهده مستقیم
پس مطالعه فقط کتابخوانی نیست. مطالعه یه فرآیند هدفمند و مستقله
هسته داخلی مطالعه و هدف اولی مطالعه چ
دیروز مخزن اراده‌ام خالی شد. دیروز تسلیم شدم. بیشتر ساعات روزم را گریه کردم. دیروز آنقدر چشمانم درد می‌کرد که نتوانستم بنویسم.
خودم را رها کردم.
سخن گفتم. گلایه کردم، محکوم کردم، بسیار اشک ریختم. احساس تنهایی کردم و آرام شدم.
عوارض جانبی دیروز خود را به شکل سردرد، گلو درد و چشم درد نشان می‌دهد. اما من آرامم: آنقدر آرام که نشسته‌ام یکی از کارهای نیمه رها شده‌ام را از سر گرفته‌ام. باز هم شروع کردم به تقویت مهارت‌هایم. و در همین حین که مطالعه م
کتاب خواندن مثل شمشیر دو لبه است. همان قدر که خوب است می‌تواند انسان را از هر چه کتاب است زده کند و  اعتمادتان به هر چه کتاب است را می‌تواند خدشه‌دار کند. هر کس باید یک روز بنشیند محاسبه کند که چقدر کتاب خوانده است که ارزشی برایش نداشته است. در واقع هزینه‌ای کرده‌ایم که برایمان فایده نداشته است. شاید شما هم مثل خیلی از انسانها بگویید نه به هر حال خواندن هر کتابی یکسری مزایا دارد. نمی‌دانم ولی برای من در زندگی هیچ چیز نمی‌تواند ارزش وقت و زم
جدیدترین تست 2019 AVC اتریش در مورد قدرت آنتی ویروسهای سازمانی در حملات سایبری هدفمند:

▪️ آنتی ویروس های ESET و Kaspersky با امتیاز 15 توانستند کلیه حملات هدفمند را در نسخه های خانگی و سازمانی کاملا مسدود نمایند. Bitdefender هم با امتیاز 15 در سازمانی و 13 در خانگی خوش درخشید.

▪️ حملات Advanced Persistent Threat یا APT اصطلاحی است که معمولاً برای توصیف حمله سایبری هدفمند به کار می رود که مجموعه ای از روش ها و تکنیک های پیچیده را برای نفوذ بکار می برد. چنین حملاتی بسیار
کار ما در تیم هشت تولید محتوای هدفمند است.
یکی از مهم ترین استراتژی های ما در تولید محتوای هدفمند تولید محتوا بر اساس آنالیز رقبا است.
برای اینکه بدانید تولید محتوای هدفمند چیست حتما این ویدیو را مشاهده نمایید.

همان طور که مشاهده می نماییید تولید محتوا باید بر اساس استراتژی و هدفمند باشد و در غیر این صورت منجر به شکست پروژه خواهد شد.
البته صبر کنید.
هنوز یک خطر قطعی و خطرناک در این حوزه بیخ گوش وب سایت شماست.
حتما برای نجات وب سایت خدو این
تعریف لینک در لینک سازی هدفمند

همان طور که گفتیم قبل از بررسی لینک سازی هدفمند خوب است در ابتدا با لینک آشنا شویم. در تعریف لینک باید بگوییم که لینک یا هایپرلینک از مجموعه‌ای از Anchor text ها و برچسب‌ها تشکیل شده است که باعث می‌شوند وقتی بر روی آن متن کلیک کنیم به صفحه دیگری در سایت خود و یا در سایت‌های دیگر برویم.لینک‌ها را با نام پیوند نیز می‌شناسند و به زبانی ساده‌تر لینک‌ها آدرسی هستند که خیلی راحت و آسان ما را به صفحات دیگر در اینترنت پ
2431 - «علی جوانمردی» خبرنگار شبکه
صدای‌آمریکا که از عوامل اصلی سرویس جاسوسی آمریکا برای شایعه‌پراکنی در
ایران است، با هدف تشدید مشکلات اقتصادی در ایران، به دشمنان گرای حمله
هدفمند به نقاط حساس کشور را داد و در پیامی به یکی از همکارانش گفت:‌ “من
به امیر (فخرآور) هم گفتم تنها راهی که دلار سریع به 30 هزار برسه حمله
هدفمند به نقاط تعیین شده است. بگو لابی کنه با تد کروز و کاتن (سناتورهای
آمریکایی)”منبع: www.yon.ir/mzdr92
دانلود فایل اصلی
مروز در این مقاله آموزشی می خواهیم به شما آموزش بدیم که در محل های شلوغ چطور مطالعه کنیم و مطالب را متوجه شویم.  یکی از طلایی ترین و در عین حال شلوغ ترین زمان ها برای کنکوری ها مطالعه در عید نوروز است خیلی از دوستان می خواهند در عید نوروز مطالعه داشته باشند ولی با توجه به شلوغی نوروز و عدم تمرکز در آن نمی توانند.

مطالعه ادامه مطالعه در محل های شلوغ
پاورپوینت کسب مهارت های لازم برای یک بیان موفق ؛هدفمند و تاثیر گذار را فن بیان گویند - 50 اسلاید

پاورپوینت کسب مهارت های لازم برای یک بیان موفق ؛هدفمند و تاثیر گذار را فن بیان گویند پاورپوینت کسب مهارت های لازم برای یک بیان موفق ؛هدفمند و تاثیر گذار را فن بیان گویند پاورپوینت کسب مهارت های لازم برای یک بیان موفق ؛هدفمند و تاثیر گذار را فن بیان گویند پاورپوینت کسب مهارت های لازم برای یک بیان موفق ؛هدفمند و تاثیر گذار را فن بیان گوی
مقطعی بود کههم مطالعه زیادی داشتم
هم یادگیری پیوسته 
اما
احساس سنگینی می کردم
احساس بدی همراه من بود
بعد از مدتی تامل و تفکر متوجه شدم که
دلیل این حال بد با وجود مطالعه فراوان 
اینه که به معلومات خودم عمل نمی کنم
به نظرم می رسه 
بجای مطالعه زیاد، عمل اندک
باید رفت به سمت
مطالعه مناسب و کم، عمل زیاد و پیوسته
سلام بازدید کننده گرامی

دراین وبلاگ قصد دارم بهترین وسریعترین روش بازاریابی هدفمند را برای کالاها و محصولات و خدمات تولیدی معرفی کنیم. در این روش با عضویت رایگان در یک سیستم و سامانه ارسال پیامکی بسیار قوی می توانید خدمات و تبلیغات خود را بصورت هدفمند به هر جای کشور که بخواهید ارسال کنید
◀️ صبح ها بیشتر سعی در یادگیری مطالب داشته باشید.
◀️ درس هایی را که نیاز به مرور دارند ؛ ترجیحا به شب موکول کنید.
◀️ بلافاصله پس از غذا خوردن با شکم پر مطالعه نکنید.
◀️ قبل و بعد از مطالعه، حتما استراحت کنید.
◀️ هنگام هیجان های عصبی ،ترس ،خشم اضطراب وکینه وناراحتی مطالعه نکنید؛زیرا تمرکزندارید.
◀️ برای مطالعه شوروشوق واشتیاق فراوان داشته باشید. 
◀️ درحالت خستگی وبی خوابی مطالعه نکنید، چون برای مطالعه تمرکزحواس ندارید.
◀️ انتظار بی ج
اصول مطالعه و یادگیرى‏ :
عمدتاً در زمان امتحان، براى بهبود و افزایش یادگیرى، باید اصول زیر رعایت گردد: 
اصول پیش از شروع مطالعه: 
1- تعیین هدف و انگیزه 2- تعیین مدت لازم‏3- تعیین مقدار مطالعه‏4- انتخاب محیط مناسب‏5- اجتناب از امورى مانند پر بودن معده، اضطراب‏هاى نابه جا و تخیلات‏ اصول هنگام مطالعه:
1-مطالعه فعال و جدى‏2- حفظ آرامش‏3- در صورت امکان یادداشت بردارى نکات مهم‏4- برخورد سؤالى با مطالعه آموختنى‏5- ترک افکار منفى‏6- تمرکز حواس‏7- اس
نوع مطالعه و شدت مطالعه در نوع نگرش و سبک زندگی انسان ها تاثیر شگرفی دارند
اگر می خواهیم زندگیمان رنگ و بوی خاصــــــی را بگیرد در انتخاب کتــــاب ها و شدت
مطالعه هایمان دقت کنیم که بیشترین نقش را در شخصیت ما و زندگی ما بازی میکنند.
ادامه مطلب
سلام جای دوستان خالی امروز حدود 140 صفحه از کتاب شهید قهرمان ابراهیم هادی را مطالعه کردم. بسی خوش گذشت. دوستانی که این کتاب ارزشمند را مطالعه نکردند حتما سریعتر وقت بگذارند مطالعه کنند و  دوستانی که قبلا مطالعه کرده اند وقت بگذارند دوباره مطالعه کنند.
یاد آن سخن استاد پناهیان افتادم که گفتند : میتوانید زندگی خود را به دو قسمت تقسیم کنید ، یکی قبل از مطالعه کتاب شهید هادی و دیگری بعد از مطالعه کتاب شهید .
در پناه حق
در سال 2019، محتوای سئو در مورد مخاطبان خواهد بود. اگر می خواهید بازاریابی محتوا خود را بهبود ببخشید و ROI (نرخ بازگشت سرمایه)واقعی را ببینید، باید از شیوه هایی استفاده کنید که واقعا برای آن ها سودمند است.
محتوا تاثیر بسیار زیادی در رتبه بندی دارد، محتوا ترافیک را به سمت سایت هدایت می کند و همیشه اولویت دارد.
زمانی که شما به درستی برای  افراد درست می نویسید، نوشتار و محتوای شما بالاتر خواهد رفت.
در اینجا به نکاتی مهم برای راهنمایی شما جهت ایجاد ب
منشن اینستاگرام چیست ؟
آموزش منشن اینستاگرام
چگونه از طریق منشن فالوور جذب کنیم ؟
سرتیترهای بالا نمونه ای از سوالات کاربران در مورد سرویس منشن اینستاگرام می باشد و ما قصد داریم تا بصورت خیلی کوتاه ولی کاربردی و مفید ویژگی منشن اینستاگرام را برای شما توضیح دهیم :
منشن اینستاگرام چیست ؟
منشن یا mention : زمانی که شما پستی را می بینید و می خواهید آن را به فردی دیگر نشان دهید، می توانید در کامنت، فرد مورد نظر را منشن کنید.برای منشن کردن در کامنت ا
سلام و درود بر شما عزیزانبیش از شصت سال سن دارم و تقریبا از ده دوازده سالگی علاوه بر مطالب سیاسی اجتماعی تاریخی داستان و رمان که در کتاب و روزنامه و مجلات سرگرم کننده بصورت پراکنده مطالعه میکردم به تاریخ نیز علاقه داشتم و کتاب های تاریخی درحد سنی خودم را نیز مطالعه میکردممطالعه میکردم اما مطالعه من هدف مند نبود همانگونه که از خوردن انواع غذاها و میوه ها لذت می بردم در مطالعه نیز تنوع طلب بودم و مصداق این ضزب المثل بودم که آنکس که همه چیز مید
بهترین مکان برای مطالعه میز شخصی و اتاقی جدا از جریان­های غیر درسی است. بهتر است میز مطالعه در کنج اتاق قرار داشته باشد به طوری که شما رو به دیوار قرار بگیرید. از اطراف میز کار خود هر چیزی که حواستان را پرت می­کند دور بدارید. تمام وسایل مورد نیاز برای مطالعه را روی میز قرار دهید تا هنگام مطالعه دائماً مجبور نباشید از جای خود بلند شوید. نور اتاق مطالعه نیز باید کافی و تلفیقی از نور سفید و زرد باشد. هنگام خواندن لم ندهید، همیشه درست پشت میز بنشین
مهم ترین تفاوتی که زیارت اربعین با وقت های دیگر دارد هدفمند بودنش است. یک جریانی دارد مردم را یک جایی می برد که شبیه هیچ جای دیگر نیست. زیارت همیشه و در تمامی مناسبت ها ثواب دارد. کربلا همیشه مهم ترین جای عالم است؛ ولی به نظرم اربعین یک چیز دیگر است. در اربعین امام حسین علیه السلام یک سفره پهن کرده برای همه. یک سفره پهن کرده که روی همه را کم کند و بگوید شما که می گفتید می خواهیم به درد دین بخوریم، شما که می گفتید کاش در آن زمان بودیم و کمک می کردیم
عکس پایین عکس یکی از روزهای پاییز پارسال بود که میرفتم کتابخونه..الان که نمیرم خیلی خیلی دلتنگ اونجام چون پناهگاه همیشگی من بود ...دلم برای سوفی تلاشگر ..جدی و هدفمند تنگ شده..نباید بذارم این روند ادامه پیدا کنه..روزای خوب تو راهن..مطمئنم
توضیحات فایل:
دانلود خلاصه کتاب روشهای تحقیق کمی و کیفی در علوم تربیتی بورگ و گال
کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه پاورپوینت فصل انتخاب نمونه (فصل ششم) از کتاب روشهای تحقیق کمی و کیفی در علوم تربیتی و روان‌ شناسی ( جلد اول ) بورگ و گال در ۷۳ اسلاید قابل ویرایش بسیار کامل و جامع می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.
پاورپوینت فصل ششم از کتاب روشهای تحقیق کمی و کیفی در علوم تربیتی و روان‌ شناسی شامل:
م
یکی از مهمترین ترفند ها در زمینه سئو در واقع نوشتن تبلیغات بهینه و تاثیر گذار میباشد.
این مورد فقط در صورتی امکان پذیر خواهد بود که شما علاوه بر سئو در کنار آن یک محتوای عالی تولید کنید البته با توجه به اصول تبلیغ نویسی
در واقع این اصول تبلیغات نویسی میباشد که کار شما را رونق میدهد و بر روی کاربر تاثیر میگذارد
اگر شما تبلیغات نویسی را انجام ندهید حتی اگر بهترین رتبه را در گوگل داشته باشید حتی اکر بهترین سایت را داشته باشیدحتی اگر کاربر در سای

چراغهای مطالعه از جمله لوازمی است که هم برای دکوراسیون خانه و اتاق و هم به عنوان یک وسیله ی مهم زمانی که نیاز به نور بیشتری دارید، بکار می رود.برخی افراد در یک مکان ثابت عادت به مطالعه دارند، برخی در مکان های متغیر. پس هنگام انتخاب نوع چراغهای مطالعه باید به این نکته توجه داشته باشید.فروشگاه اینترنتی آلیار با بهره مندی از تامین کنندگان زبده توانست چراغ های ساده، گیره ای و منعطف را با قیمت های ارزان تامین کند تا بتواند نیاز محصلین، دانش
#مطالعه_تخصصی 
#هم_اندیشان

چگونه یک مطالعه سودمند داشته باشیم⁉️

دانستن #روش‌های_مطالعه_و_یادگیری به ما کمک می‌کند تا بتوانیم بیشترین بهره را از مطالعه خود ببریم. در ادامه به توضیح یکی از این روش‌ها خواهیم پرداخت.
ادامه مطلب
چراغ مطالعه با لامپ برای تامین روشنایی در زمان شب و یا مکان‏های ‎بدون نور طبیعی کاربرد دارند. در گذشته چراغ مطالعه با لامپ‏های ‎رشته ای کار می‎کرد. میزان روشنایی آنها زیاد و زننده بود. در عین حال میزان مصرف برق بیشتری داشتند. اکنون چراغ مطالعه SMD و چراغ مطالعه LED در بازار موجود است. لامپ‏های ‎جدیدی که برای این محصولات استفاده می‎شود، نور و روشنایی بیشتری دارند. طول عمر آنها بادوام و مصرف انرژی کمتری دارند. در ادامه به معرفی هر یک از این مح
اگر فکر می‌کنید که در مطالعه کردن و کتاب خواندن مشکل دارید ابتدا باید ریشه این مشکل را پیدا کنید
اصلی ترین مشکل که کتاب‌خوان‌ها با آن درگیر هستند سرعت مطالعه کم است
برای اینکه بدانید که ایا سرعت مطالعه شما مناسب است یا خیر باید تست سرعت تندخوانی را انجام دهید که نحوه تست را در این صفحه به طور کامل برای شما توضیح می‌دهیم
آیا می خواهید تست سرعت خود را بسنجید؟ روی لینک زیر کلیک کنید.
http://shahbabaee.com/speedreading/
یکی از چیزهایی که به نظرم خوبه براش پول و زمان (دو منبع مهم) تخصیص بدیم، مطالعه است. اینکه مطالعه باید یک عادت بشه و سرانه مطالعه در کشور باید بالا بره و ... خیلی خوبه اما حقیر می خوام روی این موضوع تاکید کنم که به عنوان یک تخصیص منبع به این موضوع نگاه کنیم.
ادامه مطلب
شبکه‌های اجتماعی مجازی چه تأثیری روی عادات مطالعاتی ما دارد؟
در این چند خط نمی‌خواهم بحث‌های تکراری تقابل شبکه‌های اجتماعی مجازی با مطالعه را دوباره بگویم و از کم شدن عادت مطالعه در اثر انس با فضای مجازی بنویسم. همچنین کاری هم به بحث اثر اسکرول‌های متناوب در کانال‌ها و صفحه‌ها روی ساختار ذهن ندارم که چطور ذهن ما در اثر این کار به نوشته‌های کوتاه و متنوع عادت کرده و حوصله‌ی متون طولانی و متمرکز را ندارد. می‌خواهم در مورد یک عادت مرسوم
هدف شما به عنوان یک شرکت چیست؟ مهم نیست که در چه زمینه ای کار می کنید ، خدماتی که ارائه می دهید یا محصولاتی که می فروشید ، می خواهید درآمد کسب کنید و موفق شوید. برای انجام این کار ، شما باید مشتریان مناسب را پیدا کرده و فروش بیشتری داشته باشید. در دوره مدرن امروز ، بازاریابی اینترنتی باید بخشی از استراتژی تجاری شما باشد. بازاریابی آنلاین هدفمند یک راه عالی برای کمک به تجارت شما پیام خود را در سراسر سیستم عامل ها برای مخاطبان خاص شما برای دستیا
چاپ تراکت آویز عصایی تبلیغاتی شیوه ای نوین در انواع تبلیغات تراکتی و بروشوری به شمار می رود چاپ تراکت آویز تبلیغاتی بگونه ای طراحی شده است که با امکان آویز بر روی دستگیره های درب ورودی ساختمان و آپارتمان ها آویز می گردد و مثل انواع تراکت های معمولی با چاپ افست چاپ شده و با تفاون اینکه به در و دیوار یا در کف خیابان ها پخش نمی شود و با نان تراکت آویز یا کارت آویز معرفی می گردد .
در طراحی این محصول در چاپ نگار سعی بر آن شده تا تمام نکات مثبت یه بر
برای منی که هر وقت دلم می گرفت یا به محض اینکه فرصتی پیدا می کردم به کتاب فروشی ها سر می زدم و کتاب می خریدم، شنیدن بسته شدن تدریجی تک تک کتاب فروشی ها بدلیل شیوع کرونا واقعا سخت بود.
مونده بودم با این تنهایی و قرنطینه چه کنم که تصمیم گرفتم کتاب خونه ی مجازی برای خودم درست کنم.
اما راستشو بگم
افتادم به اعتیاد اینستا بازی!
کتاب خوندن تبدیل شد به گوشی بازی های بی هدف
تا اینکه
بر حسب یک اتفاق غیر منتظره گوشی من محکم زمین خورد و کاملا نابود شد
...
تصمی
1- همه تکلیف و مطالعه خود را در یک جلسه تمام نکنید.آیا همیشه، شب‌ها تا دیروقت به زور پلک‌های خود را باز نگه می‌دارید و وقت و انرژی صرف می‌کنید تا یاد بگیرید. اگر این طور است، زمان تغییر فرا رسیده است.دانش‌آموزان موفق در پاره‌وقت‌های کوتاه مدت، مطالعه می‌کنند و به ندرت مطالعه خود را در یک یا دو جلسه انجام می‌دهند.اگر می‌خواهید، دانش‌آموز موفقی باشید، باید یاد بگیرید، به طور منظم و پیوسته و در دوره‌های زمانی (پاره‌وقت‌های) کوتاه مدت مط

#تندخوانی #روش‌های_مطالعه_و_یادگیری✍
ادامه ی روش تندخوانی✨
تصور عموم بر این است که هرچه آهسته‌تر و کندتر مطالعه شود، اندوختهٔ ذهنی افزایش خواهد یافت، حال آنکه بر پایهٔ دیدگاه پژوهشگران خلاف این امر صادق است. به باور آنان در حالی که میزان اندوختهٔ ذهنی مطالعه‌کنندهٔ معمولی تنها ۳۵٪ است، این حالت برای تند خوان حداقل ۵۳٪ خواهد بود. همچنین تونی بوزان پژوهشگر مغز به این نکته اشاره کرده‌است که اینکه سرعت در مطالعه افزایش یابد، به هیچ وجه ب
عنوان کتاب : زلزله‌های هدفمند عصر ظهور
به عربی : زَلْزَلَة السَّاعَة (زلزله‌های آخرالزمان)
موضوع : علائم ظهور، نشانه‌های آفاقی ظهور رسول امام مهدی (ع)
گردآوری و تنظیم: صادق شکاری
زبان : فارسی + متن عربی روایات
تعداد صفحات : 80
فرمت : pdf + word
سایز : A4 ، B Mitra 15 ، 2.88 MB ، رنگی
تاریخ نوشتار : ذی الحجه 1439 ه.ق
پیش‌گفتار کتاب : 
ادامه مطلب
به نظر شما چرا ملت ما کتاب نمی خوانند مگر غیر از این است که ملت ما وقت کمی دارند من فکر می‌کنم به علت اینکه ملت در هزینه‌های زندگی خود دچار مشکل هستند برای همین فرصت کمی برای مطالعه یا خرید کتاب پیدا می کنند اما واقعیت این است که باید یاد بگیریم از شرایط مختلف برای خواندن کتاب استفاده کنیم و از شرایط بسیار سخت و محدود هم که شده حتی یک صفحه کتاب بخوانیم اما واقعیت ماجرا این نیست واقعیت ماجرا این است ما کمی تنبل شده ایم و نمی‌خواهیم مطالعه کنی
یک زن چینی مبتلا به بیماری ALS به تازگی موفق شده است که خودنوشت یا اتوبیوگرافی‌اش را بنویسد.
از آنجا که در این بیماری، عضلات به تدریج فلج می‌شوند، این زن نمی‌توانست به صورت معمول کتاب خود را بنویسد، به همین خاطر او از ماشینی استفاده کرد که متوجه حرکت کره چشم می‌شد و پلک زدن‌های هدفمند او را به او کاراکترهای زبان چینی، تبدیل می‌کرد.
از آنجا که در این بیماری، عضلات به تدریج فلج می‌شوند، این زن نمی‌توانست به صورت معمول کتاب خود را بنویسد، ب
سلامسوالی دارمممنون میشم پاسخ بدیدانسان متعالی چگونه انسانی است، به عبارتی انسان متعالی چگونه تعریف می شود؟چنین انسانی چه شاخصه هایی لازم است داشته باشد؟در صورت امکان جهت مطالعه بیشتر منابع معرفی بفرمایید
دوست گرامی. هدف خودسازی دینی، تربیت انسان با شاخصه های زیر است:۱. آگاه و دارای بصیرت دینی و اجتماعی.۲. هدفمند و آرمان گرا.۳. مومن و خداپرست.۴. معتدل و متخلق به اخلاق اسلامی.۵. پاک و مهذب از گناه و حب دنیا.۶. اهل عبادت و معنویت.۷. سالم، شاد و
مهم‌ترین راه رشد و افزایش قدرت قلم، مطالعه است. با تنبلی و کم‌خوانی و دوری از کتاب هیچ‌کس رشد نخواهد کرد. من این را قول می‌دهم.
امّا یک نکته مهم این است که در هنگام مطالعه فیش‌برداری کنید! بله با یادداشت‌برداری و فیش‌برداری لحن نویسندگان را تمرین کنید. این تمرین کردن بسیار مهم است، مخصوصا در هنگام مطالعه و فیش‌برداری؛ چرا که شما بواسطه این تمرینِ لحن نویسندگان، کلیدواژه‌های آن‌ها را می‌آموزید. آنگاه شما کلیدواژه‌های یک متفکر را آموخ
هدفمند باشید!
نداشتن برنامه و بى هدفى در زندگى، به مرور شما را کسل و افسرده خواهد کرد.در حالى که داشتن هدف به زندگى شما معنا میبخشدو انگیزه لازم را براى تلاش بیشتر برایتان فراهم خواهد کرد... توجه به تکنیکهاى زیر میتواند مفید باشد.١. اهداف واقع بینانه را از اهداف غیرواقع بینانه تفکیک کنید.٢. اهداف کلى را خرد کنید.٣. بارش فکرى کنید.٤. زمان کافى را براى دستیابى به اهداف در نظر بگیرید (اهداف کوتاه مدت، اهداف میان مدت، و اهداف درازمدت).٥. از دیگران کم

این چندوقت از صرف وقت برای فیلم دیدن برگشته‌ام به کتاب خواندن. خداروشکر به حد قابل توجه و خوبی موفق هم بوده‌ام. البته تکلیف برای خودم نمیکنم ولی چندکتاب رو مشخص میکنم که در طی روزهای آتی باید تمامشون کنم و خب خرده خرده مینوشم و کشش باعث میشه که برسم به نقطه‌ی پایانی و هم کتاب رو زودتر از موعد تمام کنم و هم یک آرامش روحی و غنا بهم بخشیده میشه.. هم خوب فکر میکنم و هم خوب لذّت میبرم.. واقعا خواندن یکی از بهترین لذتهایی است که انسان میتواند تجر
#ضرورت_مطالعه #هم_اندیشان
چرا باید کتاب بخوانیم⁉️
مطالعه کتاب با مطالعه درسی متفاوت است هنگام مطالعه کتاب لازم نیست چیزی را حفظ کنید! فقط کافیست آن را بفهمید و یاد بگیرید:) با مطالعه کتاب، شما نسبت به دیگران «دریافت بیشتری از زندگی» پیدا خواهید کرد. زیرا ناخودآگاه شما بدون اینکه نیاز به حفظ کردن داشته باشد، تمام آن چیزی را که برایتان مهم است در خود نگه می‌دارد و به وقت نیاز به یادتان می‌آورد.
ادامه مطلب
مطالعه عادتی است که بهتر است از کودکی در افراد نهادینه شود.

تحقیقات
ثابت کرده است کسانی‌که  عاشق مطالعه هستند بیشتر ورزش می‌کنند و با
اشتیاق‌تر از کسانی هستند که به  روش‌های دیگر اوقات فراغت خود را
می‌گذرانند. کتاب خوان‌ها زمان بیشتری را  در باشگاه می‌گذرانند بنابراین
از سلامت بیشتری برخوردارند.
به گزارش مجله دلتا؛  آخرین کتابی که
خوانده‌ای چه نام داشت؟ اگر برای به‌یاد آوردن اسم آخرین  کتابی که
خوانده‌اید دچار تردید شدید پس
الیما پروگلاس جهت سرمایه گذاری و مشارکت در سود طرحی را برنامه ریزی کرده تا در پروژه ای هدفمند متقاضیان با سرمایه گذاری در خرید مواد اولیه و ام دی اف خام  در تولید و سود حاصله سهیم شوند ، چنانچه تمایل به کسب اطلاعات دارید میتوانید با مدیریت شرکت تماس حاصل کنید.
سلامروش های مطالعه زیست شناسی :روش های مطالعه زیست برای دانش اموزان پایه و ودوازدهم متفاوت است.سال دهمی ها توجه کنید: گام اول برای خوندن زیست : بهترین روش برای مطالعه زیست در دهم ، ابتدا تکیه بر کتاب و درک صحیح مفاهیم کتاب و حفظ کردن خط به خط کتاب درسیگام دوم: مطالعه یک درسنامه مناسب یا اگر خودتون در خلاصه نویسی قوی هستید درسنامه رو خودتون بنویسید که قطعا بهتر جواب میده.گام سوم : زدن تست می باشدو نکته مهم اینکه چون تازه وارد سال دهم شدین سعی ک
چگونه درست و اصولی مطالعه کنیم؟
مطالعۀ اصولی، روش‌ها و مراحل مختلفی دارد که از آن میان، روش‌هایی
مانند «خلاقیت یا طرح شبکه‌ای»، «پس‌ختام» و «دقیق‌خوانی»  معروف‌تر هستند.
روش‌هایی مانند «خواندن بدون نوشتن»، «خط کشیدن زیر نکات مهم»، «حاشیه‌نویسی»، «خلاصه‌نویسی» و «کلیدبرداری»
نیز از روش‌های معروفی هستند که تجربه نشان داده مؤثر امّا برای مطالعه‌ای اصولی ناکافی هستند.
ادامه مطلب
تاریخچه احزاب در ایران به مفهوم جمعیتی سیاسی، مانند بسیاری از کشورها، سابقه طولانی و تاریخی دارد. این جمعیتها گاه مانند گروههای دربرگیرندۀ سربازان و فداییان اسماعیلی، جنبۀ نظامی داشتند و چون یک حزب با تشکل سیاسی ـ نظامی فعالیت می‌کردند و گاه مانند اخوان‌الصفا، سیاست را در کنار اندیشۀ اصلاح اخلاقی و فلسفی پیشه می‌ساختند و به گونۀ یک تشکل سیاسی ـ‌ فرهنگی رخ می‌نمودند. اما در واقع سابقۀ حزب سیاسی، به شکل مشخص و در چارچوب تعریفهای مرسوم و
دانش آموزان با نشاط مسئولیت پذیر و هدفمند هسـتند. در پرتو شادی و نشاط است که آن‌ها می‌توانند برداشتی واقع بینانه از توانایی های خود به دست آورند. نشاط و شادابی در مدرسه به رشـد و شـکوفایی همه ابعاد وجودی دانش آموز می‌انجامد. در محیط شاد، ذهن انسان پویا و استعدادش شکوفا می‌شود. شادی مفهومی زودگذر نیست، بلکه باور به این موضوع است که همه چیز به خوبی می‌گذرد؛ باوری که با احساس رضایت همراه است.
«تعداد تست در هفته» یکی از اصلی ترین فاکتورهای رسیدن به تثبیت و تسلط در مطالعه است.
چندتا تست بزنیم؟
رابطه ی بسیار مستقیمی بین تعداد تست ها و رتبه و تراز شما در آزمون های آزمایشی و کنکور سراسری وجود دارد؛ بنابراین یکی از ویژگی های برنامه ریزی اصولی و صحیح مشخص بودن تعداد تست ها در هفته و مقایسه ی این تعداد با هفته ها و ماه های گذشته است.با این مقایسه می توان فهمید که در زمینه ی تست زنی، پیشرفت داشته ایم یا درجا زده ایم و یا به عقب رفته ایم !شما
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند.
سلام
آیا میشه گفت پسری که به تازگی پیج های تخصصی آموزش مسائل زناشویی رو دنبال میکنه به طور هدفمند قصد ازدواج داره یا نه دلیل نمیشه؟، آخه برادرم قبلا پیج های این طوری دنبال میکرد اما تخصصی و آموزشی نبودن و فقط یه سری پیج هایی بودن که ممکنه هر پسر یا دختری صرفا به خاطر کنجکاویش دنبال کنه،(پیج ناجور نه. پیج های مسائل زناشویی اما الکی و مسخره و جک و اینجور چیزها که کنجکاوی پسر و دخترها رو تحریک میکنه). 
ولی الان حدود پنج ماهه مرتب که چکش میکنم میبی
سلام عرض میکنم خدمت تمامی کنکوری های عزیز ، و دانش آموزان گلم
امروز
میخوایم روش مطالعه pq4r رو براتون توضیح بدیم که برای همه دروس صدق میکنه
، روش مطالعه ای که استاندارد ترین روش مطالعه جهانی نامگذاری شده با یه
سرچ ساده توی گوگل میتونین از صحت این خبر آگاه باشین
خب
اینبار هم یک ویدیو مشاوره و آموزشی دیگر برای شما عزیزان آماده کردیم ،
امیدوارم این ویدیو برای شما کنکوری های عزیز مفید واقع بشه.
برای دانلود و مشاهده ویدیو
اینجا کلیک کنید
هنگامی که درس خواندن برای کنکور سراسری را آغاز می‌کنید، همیشه با این پرسش مواجه خواهید بود که کتابخانه یا خانه، کدام یک برای مطالعه بهتر است. باید توجه داشته باشید که هر کدام یک را که انتخاب کنید قطعا مزایا و معایبی خواهد داشت. ما در این مقاله سعی خواهیم کرد به شما مشکلات و فواید درس خواندن در کتابخانه یا خانه را یادآوری کنیم. سپس شما با توجه به شناختی که از ویژگی های خودتان دارید، سعی کنید بهترین مکان مطالعه را برای خود انتخاب کنید.

این مق
بسیاری از دانشجویان از همان دوران ابتدایی به دنبال شیوه صحیح یادگیری و
درس خواندن بوده‌اند. از شیوه‌هایی مانند حفظ کردن گرفته تا حبس کردن خود
در یک اتاق ولی در اینجا شیوه‌های موثری برای مطالعه آورده شده است.
اخیرا
روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی اعلام کرده بسیاری از این عادت‌های
مطالعه هیچگونه توجیه علمی ندارند حتی برخی از این شیوه‌ها تاثیری برخلاف شواهد و تصورات موجود دارند.
در ادامه برخی از شیوه‌های موثر مطالعه و یادگیری را مرور م
من بیشتر ازدو سه ساعت توی روز نمی تونم درس بخونم.
چطور زیادش کنم؟
پاسخ :
سلام
١- دلایل تعلل خود را در افزایش ساعت مطالعه، یادداشت کنید و برای حل آن ها بکوشید. 
برای مثال اگر دلیل تعلل شما نداشتن برنامه منظم است، حتما برای خود برنامه ای تنظیم کنید تا بتوانید پیشروی مناسبی داشته باشید. 
٢-  در یک آزمون آزمایشی مناسب شرکت نمایید. شرکت در یک آزمون آزمایشی به شما کمک می کند تا با جدیت به اجرای برنامه بپردازید و پیشروی مناسبی  داشته باشید. 
۳- سعی کنی
هدف

هدف ما از ایجاد این کانال اینه که کسب و کار شما ، با بیشتر دیده شدن ،رونق پیدا کنن

⚡️افرادی که یه شغلی دارن و میخوان تبلیغ کارشونو بکنن

⚡️افرادی که  یه وسایلی تولید میکنن و میخوان محصولاتشونو بفروشن

⚡️افرادی که وسایل نو یا دست دوم رو میخوان بفروشن

شرایط ارسال تبلیغ

یه عکس باید باشه

توضیحات مختصر و کوتاه

قیمت

شماره تماس خودتون یا آی دی تلگرامتون

اگه وسایل شخصی است باید اعلام کنید که نو هست یا دست دوم

جهت سفارش  
هدف

هدف ما از ایجاد این کانال اینه که کسب و کار شما ، با بیشتر دیده شدن ،رونق پیدا کنن

⚡️افرادی که یه شغلی دارن و میخوان تبلیغ کارشونو بکنن

⚡️افرادی که  یه وسایلی تولید میکنن و میخوان محصولاتشونو بفروشن

⚡️افرادی که وسایل نو یا دست دوم رو میخوان بفروشن

شرایط ارسال تبلیغ

یه عکس باید باشه

توضیحات مختصر و کوتاه

قیمت

شماره تماس خودتون یا آی دی تلگرامتون

اگه وسایل شخصی است باید اعلام کنید که نو هست یا دست دوم

جهت سفارش  
هدفمند تبلیغ کنید!
بانک اطلاعات مشاغل و خدمات شیراز
( ایران برندس )
به ایران برندس خوش آمدید. سامانه ایران برندس، مرجع کامل اطلاعات مشاغل و خدمات شیراز است. ایران برندس با ایجاد بستری مناسب برای تبلیغات، باعث می شود علاوه بر نمایش آگهی شما در سایت ایران برندس، در جستجوی گوگل نیز دیده شوید و فروش شما افزایش یابد.
هزینه تبلیغات در وب سایت ایران برندس بسیار ناچیز است.
" مزایای ثبت آگهی شغلی شما در ایران برندس " :
1- تبلیغات هدفمند شغلی
2- درج آگهی شم
برای یکماه دیگه که روزهای مزخرف امتحان‌های پشت سر هم و بدون فرجه است تمرین نخوابیدن می‌کنم. سپانلو می‌خوانم و کارن هورنای و الگوریتم نویسی یاد می‌گیرم و برای خواهرک نمونه سوال فلسفه پیدا می‌کنم اما یک ورق جزوه انفورماتیک پزشکی ندارم، جزوه الکترونیکم ناقص است، نمره کارگاه تجهیزات پزشکی‌ام روی هوا است و فقط امیدوارم که برای بار چهارم مجبور به برداشتن درس شیرین سیگنال نشوم. آخ! بروم لباس‌هام را جمع کنم، این هفته یک خبرهایی هست. از آن جا خ
مدیریت رسانه عبارت است از فرایند به کارگیری بهینه کلیه امکانات مادی، انسانی، تکنولوژیکی و غیره در جهت تولید، بازتولید و توزیع پیام‌های هدفمند در چارچوب نظام ارزشی پذیرقته شده که با هدف غایی اثرگذاری مطلوب بر مخاطبان صورت می‌گیرد. 

?? طاهر روشندل اربطانی، مفهوم شناسی مدیریت رسانه، 1385
اصلاح ژنتیک حشرات برای مقابله با آفات
مدت ها است که دانشمندان صنایع کود و سموم کشاورزی در تلاش برای پیدا کردن روشهای بیولوژیکی و سازگار و همسو  با محیط زیست جهت  مدیریت پروانه های پشت الماسی است که به ‌طور گسترده‌ ای در برابر حشره‌ کش ‌ها مقاوم هستند. در تلاش برای مقابله‌ با این پروانه ، اخیرا با روش مهندسی ژنتیک پروانه ‌هایی ایجاد کردند که با انتقال ژن ‌های کشنده به نسل بعد، جمعیت این آفت را کاهش می ‌دهند. که در آزمایشهای میدانی دانشگا
قبل از هر چیزی باید بدانیم که برای ایجاد کیفیت باید کمیت به وجود آید. یعنی شما ابتدا  باید شروع به مطالعه کنید تا کیفیت هم به وجود بیاید و بعد از آن باید  بین کمیت و کیفیت تعادل برقرار کنید. برای مثال صحیح نیست که دانش آموزی روزی ۱۴ ساعت مطالعه دارد ولی بازده آن به ۵ ساعت هم نمی شود.(عینی کیفیت ندارد). و یا برعکس دانش آموزی روزی دو ساعت مطالعه کند و همین دو ساعت را با کیفیت بالایی مطالعه می کند ولی باز چون کمیت پایین است به مشکل می‌خورد. پس باید ب
خب خب یک آپدیت جدید داریم که نتایج رو برای کاربرها هدفمند تر می کنه
یک مقدار از رباتی بودن نتایج کم کرده
اما بهترین روش برای بهیه سازی طبق الگوریتم BERT چیه ؟
10 ways to optimize for BERT
You
Can’t
Optimize
For
A
Deep
Learning
NLP
Algorithm
Write for humans

برای انسان ها بنویسید
منبع : آپدیت جدید الگوریتم BERT
به نام آنکه زیباست و زیبایی ها را دوست دارد 
سلام بر شما هموطنان گرامی
چرا این قدر میزان مطالعه و کتاب خوانی در کشور ما پایینه؟
در کشورهای اروپایی در مدرسه بخشی رو به مطالعه ی کتاب های غیردرسی اختصاص می دهند و این کار باعث میشه که انسان ها از کودکی به مطالعه ی کتاب علاقه مند شوند. بله ایراد از سیستم آموزشی ماست، قبول دارم.
قصدم این بود که عرض کنم بیایید خودمون فرهنگ کتابخوانی رو ترویج بدیم. بنده در زمینه ی شعر و داستان نویسی فعالیت دارم. مدت ه
بهتر است:
1- سعی کنید هنگام مطالعه، صاف و درست بنشینید.2- از مطالعه، در وضعیت درازکشیده خودداری کنید، چون مغز باید همزمان دو وظیفه خوابیدن و مطالعه را اجرا کند.

3_ ز ماندن در یک وضعیت ثابت برای مدت طولانی اجتناب کنید. زمانی که برای مدت طولانی مطلبی را می خوانید، یک تاثیر خواب آور روی ذهن دارد.4- هنگام مطالعه، به طور پی در پی وضعیت بدنی خود را تغییر دهید تا تمرکزتان افزایش یابد.5-  هنگام مطالعه، در فاصله های زمانی کوتاه، فعالیت بدنی داشته باشید.6-
در این روش بعد از کلاس و مطالعه یک برگه ی A4 را از عرض به چهار قسمت تا کرده و صفحه های پشت و رو را به ترتیب شماره گذاری کنید و مطالب مطالعه شده را با استفاده از رنگ های مختلف و ریز و نموداری نوشته و پس از نوشتن برگه را از طول نیز به دو قسمت تا کنید و این برگه را در جیب خود گذاشته و در اوقات مرده آن را مرور کنید.
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند.
فروشگاه اینترنتی سورنا صنعت ، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین محصولات و تولیدات صنعتی و نیمه صنعتی
فروشگاه اینترنتی سورنا صنعت در زمینه تولید، تأمین ، فروش و توزیع انواع محصولات صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی فعالیت میکند. در حال حاضر با مجموعه ای هدفمند و تیم مدیریتی قوی، پای در عرصه فروشگاه آنلاین گذاشته است. این مجموعه بیش از 8 سال به صورت سنتی در بازار حضوری قوی داشته است.
لورد کالون یکی از مشهورترین فیزیکدانان تاریخ بریتانیا گفته است:
"دلایلی قاطع و قوی مبنی بر وجود طراحی هوشمند و هدفمند پیرامون خود مشاهده می‌کنیم بر همین اساس، اندیشه الحادی تا حدی احمقانه است که نمی‌توان این حماقت را با واژه‌ها توصیف کرد".
منبع: Journal of Victoria Institute, vol. 124, p. 267
- دارم نوار قلب بلاک‌های دسته‌ای رو می‌خونم، که برام سوال می‌شه چرا هدایت جریان الکتریکی قلب دچار بلاک می‌شه؟
- دانلود دو تا کتاب تخصصی پاتوفیزیولوژی بیماری‌های قلبی و برای متخصصان
- مطالعه از یک کتاب، توضیحات کافی نبود، مطالعه از کتاب دوم. 

~ همچنان صفحه سوم کتاب نوار قلب هستم.

‍ #هم_اندیشان #مطالعه_تخصصی
ادامه #روش‌های_مطالعه_و_یادگیری
☺️ چگونه یک مطالعه سودمند داشته باشیم⁉️
✅مغز خود را با مطالب جدید بمباران نکنید‼
یکی از کارهایی که ما معمولا انجام می دهیم، مطالعه مطالب در شب قبل از امتحان است. این کار موجب می شود که مقدار زیادی اطلاعات و مطالب جدید به یکباره وارد مغز ما شوند. اگر چه مغز ما قدرت خارق العاده ای دارد، اما همانطور که بارها ذکر کرده ایم مثل تمام ماهیچه های بدن، مغز هم برای بهبود عملکرد خود به تمری
عادت‌های غلط در مطالعه چیست؟برای کسب یک رتبه‌ی خوب، فقط زیاد بودن ساعت مطالعه کافی نیست بلکه باید خوب درس بخونید.✋قدم اول برای خوب درس خوندن، تمرکز داشتن موقع مطالعه است و بهترین راه برای افزایش تمرکز، پرهیز از کارهاییه که باعث از بین رفتن تمرکز می‌شن. مثل: ‌.درازکشیدن موقع درس خوندن:چون دراز کشیدن باعث کسل شدن و سنگین شدن چشم‌ها و در نهایت خوابیدن می‌شه.راه رفتن موقع درس خوندن:موقع راه رفتن همه کاری میشه کرد به جز تمرکز کردن برای درس خ
#خلاصه 1*الف) فرایندشکل‌گیری دانش تعلیم و تربیت(جلسه1)*1- کلیسا پس از سقوط امپراتوری روم شروع به ساختن بنای یک تمدن جدید کرده است.دروغ بزرگ تاریخی: تحولات تمدن ساز در غرب توسط کلیسا انجام گرفته است ولی به دروغ برای اینکه به جهان اینگونه القا کنند که دین قادر به تمدن سازی نیست، این تحولات را به رنسانس علمی نسبت می‌دهند و کلیسا را مسئول قرون تاریک می‌خوانند.2- تا ظهور انقلاب فرانسه، قویترین مراکز تعلیم و تربیت در دست کلیسا است.3- منشاء ایجاد علوم

دوستان عزیز آدرس دقیق مرکز مطالعه فخر رو در نقشه گوگل دارید مشاهده می کنید 
حتما به ما یه سری بزنید
جهت مشاهده دقیق تر تصویر روش کلیک کنید
یا می تونید خودتون تو گوگل مپ با جستجوی مرکز مطالعه فخرآموزش آدرس دقیق رو پیدا کنید 
جهت کسب اطمینان شما روز اول رایگان مهمون ما باشید :)
..::هوالرفیق::..
فَبَشّر عِبادِ الَّذینَ یَستَمِعونَ القَولَ فَیَتَّبِعونَ اَحسَنَه
هر وقت کمی از مطالعه فاصله می‌گیرم و احساس می‌کنم برای شروعی دوباره به مطالعه به یک موتور محرک خوب نیاز دارم، سراغ «من و کتاب» می‌آیم. می‌دانیم یک کتاب خوب باید چند ویژگی داشته باشد. ساختار هر فصل مشخص و بخش بندی‌خوبی در آن انجام شده باشد. شکل ظاهری کتاب، رنگ‌ها و فونت انتخاب شده چشم نواز باشد و حال خوبی را هنگام مطالعه القا کند.  اما شاید مهم‌ترین ویژگ
قوم‌نگاری یا مردم‌نگاری[۱] به مطالعه نظام‌مند مردم و فرهنگ‌ها گفته می‌شود. طراحی آن به صورتی است که پژوهشگر در آن پدیده فرهنگی را در جامعه از زاویه دید موضوع مطالعه بررسی می‌کند. قوم‌نگاری ابزاری است که فرهنگ یک گروه را به صورت مکتوب و مصور بازنمایی می‌کند. بنابراین بسته به اینکه به عنوان یک مورد قابل شمارش یا اسم از آن یاد شود این عبارت معنای متفاوتی خواهد یافت[۲]. نتیجه یک مطالعه میدانی یا گزارش یک مورد نمایانگر دانش و نظام معنایی در ز
سلام به همه همراهان بوکسان
پس از رای گیری که در گروه گذاشتیم، کتاب قهوه سرد آقای نویسنده اثر روزبه معین برای این دوره از مطالعه گروهیمون انتخاب شد.
فقط یادتون نره که شیوه نامه مطالعه رو با دقت بخونین!

لینک پرداخت: https://Zarinp.al/198852
هدفمند تبلیغ کنید!
( ایران برندس )
به ایران برندس خوش آمدید. سامانه ایران برندس، مرجع کامل اطلاعات مشاغل و خدمات شیراز است. ایران برندس با ایجاد بستری مناسب برای تبلیغات، باعث می شود علاوه بر نمایش آگهی شما در سایت ایران برندس، در جستجوی گوگل نیز دیده شوید و فروش شما افزایش یابد.
1- تبلیغات هدفمند شغلی
2- درج آگهی شم
هدفمند تبلیغ کنید!
( ایران برندس )
1- تبلیغات هدفمند شغلی
2- درج آگهی شم
همراه هستیم با شما از وبسایت اموزش افزایش ، حافظه ، تندخوانی و تمرکز موضوع این قسمت ؛ مطالعه قدرتمند
.
.
☑️مهم ترین رکن  و اولین مرحله در داشتن یک مطالعه ی قدرتمند دانستن هدف و برنامه ریزی می باشد.
قبل از شروع مطالعه باید هدف خود را کاملا مشخص کنید و برای رسیدن به آن هدف یک برنامه ی جامع داشته باشید.
خواندن بدون برنامه تمرکز شما را به قدری کاهش می دهد که شاید بیش از ۵۰ درصد متن را فراموش کنید و یا اصلا یاد نگیرید.
.
.
منبع ؛ کانال تلگرامی ؛ https://t.m

٭   از درس از همه مهربانتر هفت کلمه جدید انتخاب شود و با هر کدام یک جمله بنویسند.٭   جهت آمادگی برای آزمون های دی ماه فصل های ۵ و ۶ علوم مطالعه شود .٭   درس های ۸ و ۹  هدیه مطالعه شود.٭   یک صفحه املای خوش خط از درس از همه مهربانتر بنویسند.
٭ برای آزمون روخوانی قرآن در روز شنبه آماده باشند.
(( اولیای محترم موفقیت در امتحانات منوط بر تکرار و تمرین است ،لطفٲ توجه نمایید تکالیف با دقت انجام شود.))
مسعود زمانی مقدم و صبا حسنوندی
منتشرشده در فصلنامۀ زن و جامعه، دوره دهم، شماره 39، پاییز 1398، صفحات 145 تا 170.
این مقاله با رویکرد کیفی و استراتژی استفهامی به مطالعه‌ی همسرآزاری پرداخته و خشونت خانگی علیه زنان را با توجه به ابعاد فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و روان‌شناختی آن مطالعه کرده است. داده‌های پژوهش با نمونه‌گیری هدفمند و نظری و از طریق مصاحبه‌ی عمیق با پانزده زنِ خانه‌دار 22 تا 45 ساله که در پاییز و زمستان 1395 به روان‌شناسِ مرکز بهداشتِ ی
‍ #مطالعه_تخصصی #هم_اندیشان
یکی دیگر از #روش‌های_مطالعه_و_یادگیری : ✅منحنی فراموشی
منحنی فراموشی که توسط "هرمان ابینگ هاوس"، روانشناس مشهور آلمانی، پایه گذاری شد بیان می کند که مغز ما خواه ناخواه بخش مهمی از مطالب را مدتی پس از اینکه آنها را مطالعه کرده ایم یا در یک کنفرانس مربوط به آن شرکت کرده ایم از یاد می برد. او به این فکر افتاد تا بصورت جدی با این مشکل مقابله کند و به همین منظور هم نظریه "منحنی فراموشی" را به عنوان یکی از روش های مطالعه و
‍ #مطالعه_تخصصی #هم_اندیشان
یکی دیگر از #روش‌های_مطالعه_و_یادگیری : ✅منحنی فراموشی
منحنی فراموشی که توسط "هرمان ابینگ هاوس"، روانشناس مشهور آلمانی، پایه گذاری شد بیان می کند که مغز ما خواه ناخواه بخش مهمی از مطالب را مدتی پس از اینکه آنها را مطالعه کرده ایم یا در یک کنفرانس مربوط به آن شرکت کرده ایم از یاد می برد. او به این فکر افتاد تا بصورت جدی با این مشکل مقابله کند و به همین منظور هم نظریه "منحنی فراموشی" را به عنوان یکی از روش های مطالعه و
کتاب آموزش سئوانگلیسی به صورت تخصصی در این PDF به تصویر کشیده شده است که کاملاً میتوانید آن را مطالعه کرده و اطلاعات بی نظیری را استخراج کنید ، این کتاب آموزش سئو انگلیسی را به تمامی سئوکاران پیشنهاد میکنیمکه حتماً مطالعه نمایند چراکه سئو را از تمامی جهات مورد بررسی قرار داده و در 350صفحه توضیحات کامل را درج نموده است.ما همیشه مطالعه کتاب های آموزش سئو انگلیسی را پیشنهاد میکنیم چراکه اطلاعات بسیار دقیقی در موردسئو در اختیار تمای مطالعه کن
بهترین روش  درس خواندن در زمان امتحانات
روش درس خواندن در زمان امتحانات در بین دانش آموزان متفاوت می باشد.
ولی اکثر آنها در پی روشی هستند که بتوانند درست مطالعه کنند و در امتحانات موفق شوند.
روش صحیح مطالعه چهار مزیت اساسی زیر را برای دانش آموزان دارد:
-کاهش زمان مطالعه
-افزایش میزان یادگیری
ادامه مطلب
در هر کلمه ای که مدنظرمون هست به صفحه اول بیاییم/

برندسازی: اینکه بتونیم در سرچ ها بالای صفحه باشیم. بیشتر دیده شدن یکی از شرط های برند سازی است.

پیشی گرفتن از رقبا: اینکه در سرچ کلمات و بازدید از رقبا بالاتر باشیم.

جذب مخاطبان بیشتر: اینکه بتونیم در سرچ نیاز مشتری در رتبه اول باشیم و بتوانیم مشتری را جذب کنیم.

جذب مشتریان هدفمند بیشتر: توضیحاتش در بسیاری از موارد با توضیحات بالا یکی است.

کسب در آمد بیشتر: کاملا واضح هستش نیازی به توضیح 
دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

از گذشته تا به حال همواره دغدغه هدفمند بودن تبلیغات از موارد هائز اهمیت بوده است که امروزه به بک نیاز مهم مبدل گشته است . چرا که دیگر استفاده از روش های سنتی چاپی نظیر کاتالوگ ، بروشور ، بیلبورد و دیگر روش های تبلیغات سنتی به دلیل عدم هدفمندی کاربرد ندارند ، در نظر بگیرید از توزیع ۱۰۰۰ عدد بروشور با هزینه های بالای چاپ چند بروشور به دست کسانی که واقعا به خدمات شما نیاز دارند می رسد ؟!! نبود هدفمندی ،گزارش دقیق از خ
کمیت مطالعه من خوبه خوب هم تست می زنم اما ترازم تغییر نمی کنه
بعضی از دانش آموز ها  ادعا دارند ساعت مطالعه خوبی دارند و مطلب را خوب میخوانند و تست هایش را هم خوب حل کرده و بررسی میکنند ولی باز هم در آزمون نتیجه مطلوب را نمیگیرند.ما ایرانیهاوقتی مسافرت میریم تند میریم و دوست داریم زود برسیم وقتی رسیدیم دوست داریم زود برگردیم غافل از اینکه از زمان رسیدن و برگشتن هم باید لذت برد و استفاده کردبعضی از دانش آموزان هم همینطورند میخونند و تست می زنن
مشاغل شیراز
وب سایت ایران برندس ، بانک مشاغل و تبلیغات هدفمند در شیراز است که هدف آن معرفی بهتر مشاغل فعال به مردم می باشد و سعی کرده که از طریق سئوی مشاغل در گوگل، بتواند مشاغل شیراز را بهتر معرفی کند و در سرچهای گوگل بهتر دیده شوند.
مزایای ثبت در ایران برندس شامل :
1- برخورداری از بازدید بالای سایت
2- اختصاص یک صفحه کامل در سایت از اطلاعات شغل خود به شما
3- امکان دیده شدن در گوگل
4- کارت ویزیت آنلاین کسب و کار شما
و ...
تماس 09170050503
برگهای سبز با رگبرگهای سفید، باعث میوه دادن درخت می شوند ؛
و برگهای سفید با رگبرگهای سیاه ، باعث ثمر دادن مغزها …
بسمه تعالی
در این بازدیدی که دانش آموزان داشتند  هدف، آشنایی آنان با کتابخانه ، روش مطالعه و گسترش فرهنگ مطالعه ، افزایش سرانه مطالعه می باشد که به مدت ١ ساعت به مطالعه کتاب مورد نظر خود پرداختند و چند نفر از آنها کتابهای مطالعه شده را برای دیگر دانش آموزان جمع خوانی نمودند
سلام دوستان عزیز کنکوری 
امیدوارم حالتون عالی باشه و حسابی آماده باشید برای ترکوندن کنکور 
خیلی هاتون برام ایمیل فرستادید و کارنامه های سنجش رو دیدم 
دوستان سنجش صرفا یک آزمون شبیه سازی شده برای کنکور هست که شما رو از لحاظ روانی و فیزیکی در شرایطی همانند کنکور قرار میده بچه ها اگر نتایج دل خواه در این ازمون کسب نکردید نگران نباشید و اگر عالی شده هم دیگه فکر نکنید اخر خط هست نه سوت پایان دقیقا خود کنکوره تا اون موقع باید تلاش کنید 
در این بر

بخاطر اینکه دانش آموزان عزیز از فشردگی هر هفته امتحانات خسته شده اند . اینهفته که منتهی به 29 فروردین بود امتحان سیستم را برگزار نمیکنم. و با یکهفته تاخیر در 4 و 5 اردیبهشت برگزار میشود چون امتحان مشکل است و مطالعه زیادی لازم دارد و نتایج آن سیستمی است و هیچ دخل و تصرفی از طرف هیچکس صورت نمیگیرد خوب مطالعه کنید نمره شما در این ازمون دست کم نصف نمره مستمر دوم شما است. خوب توجه کنید که سوالات شامل لغت و گرامر میباشد
برای این هفته فقط آزمون داریم.
چراغ مطالعه مدل DL-105 

برند : Miscellaneous
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

نقد و بررسی تخصصی
چراغ‌مطالعه‌ی DL-105 محصولی است مقرون‌به‌صرفه و پرکاربرد برای کسانی که دوست دارند کار و مطالعه‌شان را با دقت بیشتری انجام دهند. این چراغ با قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه‌ی نور، مانع خستگی چشم شما شده و امکان تمرکز روی یک نقطه‌ی خاص را برایتان فراهم می‌کند. DL-105 با انواع مختلف لامپ و برق شهری کار می‌کند؛ بنابراین دست شما برای استفاده از این محصو
من اگه جای بعضیا بودم
از این فرصت قرنطینه استفاده
و عوض این طرف و اون طرف وقت‌تلف‌کردن
اپلیکیشن «استاد مطهری» رو نصب
و طبق سیر مطالعاتی پیشنهادیش
یا طبق سیر مطالعاتی‌ای که از یه خبره می‌گرفتم
آثار ایشون رو مطالعه
و سوالات احتمالیم رو یادداشت می‌کردم
و سر فرصت از همون خبره یا یه خبره‌ی دیگه
جوابشونو می‌پرسیدم
یه وقتی می‌رسه که فرصت خاروندن سرت رو هم نداری
چه برسه به این‌که نت‌گردی و اینستاگرام‌گردی و
چه برسه به این‌که مطالعه کنی.
به
افزایش تمرکز
لوازمی که باعث حواس پرتی شما می‌شوند مثل تلویزیون، گوشی و کامپیوتر را کنار بگذارید و بیشتر مطالعه کنید. سعی کنید چیزهای جدید یاد بگیرید و آن‌ها را به خاطر بسپارید.
جایی آرام برای مطالعه خود در نظر بگیرید. اگر فرزند خردسال دارید، او را تحت مراقبت شخص دیگری بگذارید و برای خودتان یک جلسه مطالعه بدون وقفه بگذارید.
استراحت
بعد از مطالعه چند دقیقه چشمان‌تان را ببندید و استراحت کنید. سعی کنید در این چند دقیقه به هیچ عنوان حواس‌تان پ
انواع رزومه نویسی به زبان انگلیسی
رزومه نویسی ترتیبی (Chronological resume):
رزومه های ترتیبی یکی از متداول ترین نوع رزومه های انگلیسی زبان هستند. در این مدل رزومه به طور معمول سوابق شغلی فرد در یک خط زمانی و با ذکر دقیق تاریخ نوشته میشود.اکثر شرکت ها برای استخدام، از شخص مورد نظر ارائه چنین رزومه ای را انتظار دارند.
درواقع با این رزومه در همان نگاه اول، کارفرما به روند صعوی یا نزولی رشد شما و تاریخچه شغلیتان پی ‌میبرد. اگر سوابق شغلی شما مرتبط با شغل
شیخ خلیل شقیر (مفتی بعلبک و بقاع) در ملاقاتی با (شهید) سید (محمد باقر) صدر گفت: 
دچار خستگی می‌شوم پس (به همین دلیل) مطالعه، خواندن و نوشتن را رها می‌کنم بلکه شاید هر کاری را رها کنم. برای (رهایی از) این حالت چه کنم؟
شهید صدر در پاسخ گفت:
کسی که دسیسه‌ها، توطئه‌ها، شیطنت‌ها، بدگویی‌ها و وارونه نمایی‌ها که بر (ضد) مبادی اسلام انجام می‌شود را می‌بیند، چگونه نشستن و رها کردن مطالعه و کار جدی و بی وقفه، برایش گوارا می‌باشد؟»
محمد باقر الصدر؛ الس
به هر حال Google Ades چیست؟به عبارت ساده ، Google Adds اکوسیستم تشکیل شده از:
کاربران در اینترنت گشت و گذار می کنند.شرکت هایی که می خواهند تبلیغات خود را به مشتریان بالقوه نشان دهند.رسانه اینترنتی - وب سایتها و برنامه هایی که می خواهند با ارائه این تبلیغات درآمد کسب کنند. یکی از محبوب ترین موتور جستجوی گوگل است.در حقیقت ، شما به عنوان یک تجارت ، تبلیغ خود را در رسانه های مختلف اینترنتی برای کاربران هدف خود انجام می دهید.
اما چرا این سرویس بسیار محبوب است
دقیقا الان یک ماه هست که دست و دلم به مطالعه آزاد نرفته و وقتم رو دارم به بطالت تمام می گذرونم،قرار بود بعد از سفر کربلا یک بازنگری در خودم انجام بدم ببینم با خودم چند چندم؟!،به همین بهانه دست از مطالعه کشیدم تا کمی بیشتر درباره آموخته هام فکر کنم...و الان نه چیز جدیدی یاد گرفتم و نه بازنگری درباره خودم انجام دادم و نه درباره آموخته هام فکر کردم...
ادامه مطلب
1️⃣ تصور غلط بسیاری از دانش آموزان این است که برای یادگیری بهتر و دقیق تر و کسب نمرات خوب در امتحانات مطالب را باید با سرعت خیلی کم مطالعه کرد. این مسئله که یادگیری مطلوب نیازمند تمرکز است، غیر قابل انکار است اما اگر سرعت مطالعه شما کمتر از سرعت مطلوب باشد، تمرکز شما کاهش پیدا کند. 
2️⃣  برای اینکه بتوانید دروس را با کیفیت مطلوب یاد بگیرید، باید با سرعت مطلوب مطالعه نمایید. این سرعت در افراد مختلف متفاوت است.بنابراین باید سرعت مطالعه خود را
بهترین روش مطالعه و یادگیری 
روش های مطالعه و یادگیری بسیار مختلف و گوناگون اند. یکی از بهترین این روش های مطالعه و یادگیری تکنیک دور ریختن زباله های ذهنی می باشد. خیلی از دانش آموزان و یا 
دانشجویان با مشکل فراموش کردن اطلاعات در حافظه مواجه هستند. آنها احساس می کنند این فراموشی به علت ضعیف بودن ذهن و حافظه شان می باشد. ولی باید بدانند
 که استعداد تمام انسان ها یکسان است فقط باید از روش های تقویت حافظه استفاده کنند تا به کمک این تکنیک ها در ج
تصمیم به ماندن و آینده ای تاریک، یا تلاش و حداقل امیدواری به آینده ای روشن! مسئله این است.پر واضح است کسی که یازده سالِ تمام سختی های تحصیل را پشت سر گذاشته، برای خوشی های چند ماهه، آینده اش را به باد نمی‌دهد و اگر هم گاها اینجا غری زدم از سر خستگی های لحظه ای بود!برنامه ریزی ام برای امروز مطالعه ای لاینقطع بود که خب زیاد خوب پیش نرفت و به صورت منقطع مطالعاتی داشتم. در تمام طول مطالعه هم چرت میزدم و خستگی ام ثانیه ای و حتی با خوردن دو استکان چای
خرید کتاب و اهمیت مطالعه آن در زندگی
خرید کتاب و مطالعه درست آن از مهم ترین مسائل در زندگی افراد هست که باید اهمیت بیشتری به آن داده شود در حقیقت زندگی افراد همیشه دستخوش تغییرات و مسائل غیر منتظره میشود و بهترین راه عبور از آن داشتن اطلاعات  و دانش کافی است .به قول یکی از دوستانم: 《اگر تو قسمتی از زندگیت مشکلی داری ،شک نکن به خاطر آگاهی کمته پس برو آگاهی به دست بیار》
خب حقیقت این هست که راه های مختلفی برای کسب آگاهی وجود دارد مثل: داشتن یک اس
ترجمه همواره به عنوان فعالیتی هدفمند برای رفع موانع زبانی و فرهنگی و برقراری و گسترش روابط بشری از دیرباز مورد توجه بوده است و از آن زمان تاکنون، این مترجمان بوده اند که نقش مؤثری در این زمینه داشته اند. در واقع، نیاز به زبان از مدت ها قبل از ظهور فرایند جهانی شدن و عصر اطلاعات وجود داشته است. زمانی که مشکلات ارتباطی به دلیل عدم وجود یک زبان مشترک بین فرستنده و دریافت کننده پیام پیش بینی می شد مترجمان کتبی یا مترجمان شفاهی برای رفع این نوع مش

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Secret garden